Ladies National Championships 2016: Fours


District First Round Score Second Round Score Third Round Score Semi Final Score Final Score
14 Jessfield 14








Thursday 9:00am
Green D - Rink 1


Jessfield 16





9 Dunblane
12










Friday 12noon
Green D - Rink 3


Abbeyview 27



8
Abbeyview 27








Thursday 9:00am
Green D - Rink 6


Abbeyview 18





15 Juniper Green 5












Saturday 4pm
Green E - Rink 5


Abbeyview 11

22 Baillieston
19








Thursday 12noon
Green E - Rink 3


Baillieston 17





29 Newton Park 17










Friday 12noon
Green D - Rink 4


Ballieston 8



27 West Kilbirde 14








Thursday 12noon
Green E - Rink 4


Kingswood 8





21 Kingswood 15














Sunday 9:30am
Green B - Rink 3


Stoneyetts 4
25 Johnstone 7








Thursday 5:00pm
Green D - Rink 1


Stoneyetts 16





12 Stoneyetts
22










Friday 3:00pm
Green C - Rink 2


Stoneyetts 15



31 Kirkcudbright 15








Thursday 5:00pm
Green D - Rink 2


Planefield 15





1 Planefield
18












Saturday 4pm
Green E - Rink 4


Stoneyetts 26

19 Raploch 16








Thursday 5:00pm
Green D - Rink 3


Raploch 17





13 Buchan Park
5










Friday 3:00pm
Green C - Rink 1


Overtown & Waterloo 14



18 Overtown & Waterloo
14








Thursday 5:00pm
Green D - Rink 4


Overtown & Waterloo 20





17 East Linton 11
















Sunday 2pm
Green E - Rink 3


32 Stranraer 14








Thursday 5:00pm
Green D - Rink 5


Stranraer 17





11 Helensburgh 13










Friday 3:00pm
Green C - Rink 3


Stranraer 13



3 Newhills
21








Thursday 5:00pm
Green D - Rink 6


Newhills 14





10 Zetland 5












Saturday 4pm
Green E - Rink 3


Stranraer 25

30 Berwick 10








Thursday 5:00pm
Green E - Rink 1


Cults 2





4 Cults
13










Friday 3:00pm
Green C - Rink 4


Kelvindale 11


6 Perth
15








Thursday 5:00pm
Green E - Rink 2


Kelvindale 39





23 Kelvindale
16














Sunday 9:30am
Green B - Rink 4


Stranraer 22
20 Calderbank 7








Thursday 5:00pm
Green E - Rink 3


Kilmacolm 15





26 Kilmacolm
16










Friday 3:00pm
Green C - Rink 6


Polton 12



16 Polton 23








Thursday 5:00pm
Green E - Rink 4


Polton 16





7 Strathmiglo
5












Saturday 4pm
Green E - Rink 6

Galston 10

28 Galston 23








Thursday 5:00pm
Green E - Rink 5


Galston 32





24 Pollokshaws
7










Friday 3:00pm
Green C - Rink 5


Galston 21



2 Moray
11








Thursday 5:00pm
Green E - Rink 6


Abbey 6





5 Abbey
13








Back to top of page